משלוחים מהירים לכל הארץ מאות לקוחות מרוצים שירות לקוחות זמין

שאלות ותשובות

התהליך והמוצר

לא! הקפסולות של NatureLine הן טבעיות לחלוטין וניתנות לשימוש בכל גיל מבלי החשש לתופעות לוואי. במידה וקיימות אלרגיות או רגישויות כאלה ואחרות, מומלץ להיוועץ עם רופא טרם השימוש.

לא! התרסיס בטעם מנטה, ואינו משאיר טעם לוואי בפה.

כמובן. כל המוצרים שלנו עשויים מחומרים טבעיים בלבד ואינם כוללים כל חומר כימי כזה או אחר. המוצרים מאושרים כולם על ידי משרד הבריאות הישראלי ומחזיקים בתקנים המחמירים ביותר.

שילוב המוצרים שלנו יחד עם תפריט אישי ותהליך הליוווי הוא מה שיעזור לך להגיע לתוצאות. רוב הדיאטות נכשלות בגלל שינוי קיצוני מדי בצריכת האנרגיה היומית, מה שמוביל לקושי בהתמדה בתהליך. ההבדל בתהליך שלנו, הוא שילוב בין המוצרים אשר ייסיעו לך לשמור על אנרגיה גבוהה ותחושת שובע לצד שינוי תזונתי ומעבר לאורח חיים בריא ונכון.

כן! כל המוצרים שלנו כשרים. בנוסף, למפעל אשר מייצר את המוצרים שלנו – קיימים אישורים מקיפים, חלקם בינלאומיים ובין היתר הוא עומד תחת התנאים המחמירים ביותר של בטיחות והסמכות שונות. תוכלו לראות את כל האישורים הקיימים לנו בדף אישורים באתר.

תשלום ומשלוח

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בצורה מאובטחת דרך האתר או באמצעות העברה בנקאית (במידה ובוחרים בצורת העברה בנקאית, יש לשלוח אסמכתא לאחר ביצוע התשלום לפי ההוראות בדף התשלום.

המשלוח יגיע אליכם תוך 3 ימי עסקים על ידי השליחים שלנו. לאיזורים חריגים, יתכנו עיכובים ושינויים אך אנו מבטיחים להגיע אליכם תוך 5 ימי עסקים.

האתר שלנו מאובטח באמצעות תעודת SSL אשר מצפינה את התקשורת בין הצד שלכם אלינו. בנוסף, אנחנו לא שומרים כל נתון הקשור לפרטי התשלום שלכם. התשלום מתבצע בצורה חיצונית אל מול המסוף שלנו אשר נקרא iCount והוא מאובטח בתקן אשראי PCI.

 

אם אתם בכל זאת חוששים, תוכלו ליצור קשר עם נציגי השירות שלנו דרך דף צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

עלות המשלוח כלולה במחיר הערכה. לא תצטרכו להוסיף תשלום נוסף בעבור המשלוח.

כל הזכויות שמורות ל- NatureLine.