משלוחים מהירים לכל הארץ מאות לקוחות מרוצים שירות לקוחות זמין

מי אנחנו?

NatureLine הינה חברה המתמחה במתן ליווי לאורח חיים בריא עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד לכל אחד המעוניין לשיפור אורח חייו בדרך הבריאה והמהירה ביותר.

ערכת FIT45 שאנו משווקים מיועדת לכל אדם אשר מתמודד עם משקל עודף ומטרתה לשפר את איכות החיים ולהבטיח בריאות טובה יותר עבורכם.

המוצרים שלנו מיוצרים בישראל במפעל הממוקם באזור התעשייה בקדמת הגליל תחת תנאי ייצור נאותים – GMP. תקן GMP הוא סימן האיכות הנחשב ביותר למפעלי ייצור של תוספי תזונה ומעיד על כך שהמוצרים נוצרו על ידי גורם מורשה, בתנאי ייצור נאותים, מבוקרים ומפוקחים ועל כך שכל שרשרת הייצור מבוקרת בקפדנות, החל מבחירת חומר הגלם דרך הכנת המרשם ועד לשילוח המוצר הסופי. בנוסף, המפעל מפוקח ע"י משרד הבריאות, המכון לבקרה ואיכות ומשרד החקלאות ופועל כבר למעלה מ-20 שנה בשיתוף פעולה עם מכוני מחקר ומדענים בתחום תוספי התזונה מכל העולם.

באתר שלנו תוכלו לרכוש את ערכת FIT45 המסייעת לאורח חיים תקין ובריא יותר ומורכבת מ-3 מוצרים משלימים (כמוסות, תרסיס וסרט מדידה) העשויים מצמחים טבעיים, הערכה מסייעת לירידה במשקל, שמירה על ניהול משקל תקין, עליה במסת שריר, חיטוב, שריפת שומן והצהרת היקפים.

החזון שלנו מתמקד ברעיון של שמירה על בריאות אופטימלית תוך תהליך שמירת אורח החיים שלך בצורה בריאה ובא לידי ביטוי באיכות חומרי הגלם בהם אנו משתמשים במוצרינו ובניקיונם.

אנו ב- NatureLine מתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, האמין ביותר, המקצועי ביותר ובמחירים הטובים ביותר, לפי צרכי כל לקוח באופן אישי וללא פשרות על איכות המוצרים.

כל הזכויות שמורות ל- NatureLine.